PUDEŁKA KARTONOWE 130/50 bez kratownicy

Informacje:

Producent
Completion
Numer katalogowy
PK 130/50

Opis:

Kartonowe pudełko laboratoryjne o wymiarach 130x130x50 bez kratownicy do przechowywania i mrożenia próbek roślinnych lub próbek gleb. Kriopudełko wykonane z wytrzymałego, atestowanego kartonu litego w kolorze białym. Zewnętrzna strona pudełka oraz pionowe ścianki wewnątrz są dodatkowo powlekane folią, co chroni przed wilgocią. Kriopudełka wykonane są w technologii bez klejenia. Wszystkie narożniki denka i wieczka posiadają dodatkowe wzmocnienie, co wydłuża trwałość pudełek, wszystkie pionowe ścianki są podwójnej grubości.

Bardzo solidne i estetyczne, polskiej produkcji pudełko to gwarancja jakości i wytrzymałości. Najlepszą gwarancją ich jakości jest fakt, że pudełka Completion są używane przez naszych Klientów nawet w ciekłym azocie.

Pudełka kartonowe do zastosowań w laboratoriach, w biologii molekularnej, genetyce, instytutów weterynaryjnych, centrów onkologicznych, uczelni medycznych i szpitali.

Specyfikacja:

Wymiary zewnętrzne: (szer. x dł. x wys.): 130x130x50[mm]

Zastosowanie: pudełka rekomendowane do przechowywania próbek w zamrażarkach niskotemperaturowych, w stelażach, używane także do ciekłego azotu

Kratownica: bez kratownicy

Materiał: atestowany karton lity wysokiej jakości, powlekany folią

Pudełko i pokrywka: podwójnej grubości pionowe ścianki denka i wieczka, zapewniają dłuższą żywotność pudełka

Pudełko i pokrywka: pudełko powlekane folią, pionowe ścianki denka i wieczka powlekane także od środka
Kolor: biały, pudełko białe także od środka, zapewnia lepszą widoczność próbek

Grafika: bez grafiki, naniesione na pokrywkę napisy można łatwo zmyć alkoholem

Technologia: pudełko wykonane w technologii bez klejenia

Cechy: estetyczne wykonanie, niewielka waga, wysoka trwałość

Przeznaczenie: przechowywanie i mrożenie próbek w zamrażarkach niskotemperaturowych, w stelażach, do laboratoriów, szpitali, instytucji weterynaryjnych, centrów onkologicznych, uczelni medycznych, do biologii molekularnej, genetyki, biologii, chemii, instytutów badawczych, laboratoriów przemysłowych, banków próbek

Galeria:

Kontakt

Completion
ul. Droga Hrabska 31D
05-090 Falenty Nowe
NIP: 521-309-63-92