PUDEŁKA PLASTIKOWE

Pudełka plastikowe do przechowywania próbek w zamrażarkach niskotemperaturowych. Wykonane z polipropylenu, o standardowych wymiarach 131x131x45mm.

Wewnątrz pudełka znajduje się 81 miejscowa kratownica na probówki typu Eppendorf 1,5 / 2,2 ml, która sięga do samego dna pudełka, dzięki czemu pudełko jest sztywne i solidne. Spody pudełek dostępne są w 5 kolorach: żółtym, czerwonym, zielonym, niebieskim i transparentnym. Kolorowe spody ułatwiają identyfikację pudełka, a przeźroczysta pokrywka umożliwia podgląd zawartości pudełka bez konieczności jego otwierania.

W spodzie pudełka znajdują się 4 otwory, przez które wydostaje się nadmiar powietrza w momencie jego zamykania oraz następuje wyrównanie ciśnienia w jego wnętrzu.
Na przeźroczystą pokrywkę można nanosić opisy, co ułatwia organizację probówek.

Są bardzo wytrzymałe i sztywne, estetycznie wykonane oraz wygodne w użyciu.

Pudełka plastikowe przeznaczone są do głębokiego mrożenia i stosowania w zamrażarkach niskotemperaturowych. Kriopudełka są kompatybilne z naszymi stelażami jak i stelażami dostępnymi na rynku.

Nasze pudełka to gwarancja wysokiej jakości, atrakcyjnej ceny i krótkiego czasu realizacji zamówienia.

Pudełka plastikowe przeznaczone do zastosowań w laboratoriach, w biologii molekularnej, genetyce, instytutach weterynaryjnych, centrach onkologicznych, uczelniach medycznych, szpitalach itp.

Produkty:

Kontakt

Completion
ul. Droga Hrabska 31D
05-090 Falenty Nowe
NIP: 521-309-63-92