PUDEŁKA KARTONOWE

Kartonowe pudełka laboratoryjne do przechowywania próbek w zamrażarkach niskotemperaturowych. Kriopudełka wykonane są w wytrzymałego, atestowanego kartonu litego w kolorze białym. Zewnętrzna strona pudełka oraz pionowe ścianki wewnątrz są dodatkowo powlekana folią, co chroni przed wilgocią. Kriopudełka wykonane są w technologii bez klejenia.

Wszystkie narożniki denka i wieczka posiadają dodatkowe wzmocnienie, co wydłuża trwałość pudełek, wszystkie pionowe ścianki są podwójnej grubości. Na pokrywce znajduje się grafika umożliwiająca naniesienie opisów zawartości, a w razie potrzeby można napisy zmyć alkoholem. Wewnątrz pudełka znajduje się estetyczna kratownica na probówki.

W ofercie wiele rozmiarów kratownic dostosowanych wymiarami do probówek PCR 0,2ml, probówek Eppendorf 1,5-2,2ml, probówek Falcon 15ml lub 50ml, a także innych np. na krew. Posiadamy kratownice na 9, 36, 81, 100 miejsc, różnych wysokości.
Kriopudełka ułatwiają przechowywanie próbek. Przechowywanie próbek w pudełku umieszczonym w stelażu minimalizuje czas wyszukiwania odpowiedniej próbki. Nasze pudełka to gwarancja wysokiej jakości, atrakcyjnej ceny i krótkiego czasu realizacji zamówienia. Kartonowe pudełka laboratoryjne na probówki to ekonomiczny i przyjazny środowisku sposób przechowywania próbek.

Kriopudełka są kompatybilne z naszymi stelażami jak i stelażami dostępnych na rynku.

Najlepszą gwarancją ich jakości jest fakt, że pudełka naszej produkcji były używane przez naszych Klientów nawet w ciekłym azocie. Pudełka kartonowe do zastosowań w laboratoriach, w biologii molekularnej, genetyce, instytutach weterynaryjnych, centrach onkologicznych, uczelniach medycznych, szpitalach, itp

Produkty:

Kontakt

Completion
ul. Droga Hrabska 31D
05-090 Falenty Nowe
NIP: 521-309-63-92